Исчезна девојка која престојувала во Стар Дојран

Вчера во 11.00 часот во Полициско одделение Македонска Каменица, 62-годишната С.С. пријавила дека околу две недели немала контакт со нејзината ќерка 28-годишната Ј.Л.

– На 13.06.2018 година и се јавила Ј.Л. и и кажала дека била во болница во Гевгелија бидејќи имала здравствен проблем, а престојувала во Стар Дојран со некое лице и оттогаш не можела да стапи во контакт со неа бидејќи телефонот и бил исклучен – се вели во соопштението од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password